Sayın Apartman Yöneticisi

Apartmanınızda İlaçlama yaptırırken, mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka resmi olmasına dikkat etmelisiniz. İaçlama yaptırıcağınız Firmalar İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olması gerekir.Ruhsatlı olmayan firmalar kullandıkları ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ kimyasallardır.
Haşere ,Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri, tahta kuruları, pire,bit,örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bunlar içinde önemli olanlardır.
Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları tercih ederler. Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir.Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça kolaydır.
Pire,akrep,pire,sinek,sivri sinek,karınca,tahta kurusu,örümcek, tarla faresi,lağım faresi.ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.(Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler).Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.
Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.
Anadolu İlaçlama şirketi olarak site ve apartmanlara avantajlı imkanlar sunmaktayız.Bizimle çalışmak isteyecek apartmanlar ve sitelere normal ilaçlama ücretine göre % 40 ile %70 arasında bir indirim sağlıyoruz. Kullanılan ortak kullanım alanlarında şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlanmaktadır. Sitelere uygulanacak yöntem genel ilaçlama yöntemidir; bu yöntemde tüm haşere ve kemirgenler karşı en etkili ilaçlama son sistem cihazlarla uygulanmaktadır.

TOPLU İLAÇLAMALARDA
ORTAK KULLANIM ALANLARINDAN

( merdiven boşlukları, bodrum , çatı , kapıcı  ve yönetici odalarından )

ÜCRET ALINMAZ

İRTİBAT CEP TELEFONU  :  0 532 1305090    (7/24  Arayabilirsiniz)


ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri