MANİSA OFİS-İŞYERİ İLAÇLAMA FİRMAMIZ


ANADOLU ilaçlama şirketimizden ofis,iş yeri ilaçlama servisi,hizmeti istemek için müşteri temsilçilerimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı ruhsatı almış kanuna uygun çalışan ANADOLU ilaçlama şirketimiz ,servisimiz,personelleri ile ev ilaçlama hizmeti vermektedir.MANİSA ilaçlama servisimiz ekonomik ilaçlama sağlamaktadır.Ofis,iş yeri ilaçlama da kullandığımız kimyasal ilaçlar Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı olup insan ve ofis,iş yerlerinde bizimle yaşıyan evcil hayvanlarımızın sağlığına zarar vermezler.

Bundan dolayı belirli zamanlarda SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLI İLAÇLAMA FİRMALARI,ŞİRKETLERİ tarafından Ofis,işyeri ilaçlama yapılması gereklidir.

 

MANİSA İlaçlama firması olarak 2001 yılından beri Manisa merkez ve ilçelerinde ofis,işyeri ilaçlaması yapmaktayız.Ofisler herkese acık olduğundan dolayı kemirgen(fare ve sıçan), haşere ve böceklerin rahatlıkla yaşayabildiği ve üredikleri yerlerdir. Böcek.Haşere ve kemirgenler(Fare ve Sıçan) insanların yaşam alanlarında bulunarak, bünyelerinde taşıdıkları hastalık sıçan mikroplar ile bir çok hastalıklara neden olarak, insan ve evçil hayvan sağlığını tehlikeye sokar ve bu canlıların bazılarıda insanları ısırarak,sokarak zarar verirler.

Bilindiği üzere Hamam böceği ölmeden önce bile yumurtalarını bırakabilen bir böcek türüdür.Hamamböceği yumurtası kullanılan kimyasal ilaçlardan etkilenmediği için üç-dört hafta sonra mutlaka yeniden ilaçlama yaptırmanız ve uzun süre böceklerden korunmanız gerekir.Basit ve ve ruhsatsız kimyasal ilaçlar, kalitesiz ilaçlar ile hamam böceği ilaçlaması başarıya ulaşamaz kaliteli ve yüksek oranda kalıcı etki barındıran böcek ilaçları kullanılarak ev ilaçlaması yapılmalı ve sadece hamamböceği değil her türlü haşere,fare ve sıçanlara karşı koruyucu önlem sağlanmış olur.


Ofis,İşyeri İlaçlama Böcek,Haşere,Fare ve Sıçan yönünden cok önemlıdır.Bunlardan en cok görüleni ofis,İşyerine girip, özelliklede mutfakda yuvalanan hamam böcekleridir.Bir tane dişi hamam böceği yaklaşık yılda 120-160 bin yumurta bırakmaktadır.Bu rakam çok fazla bir rakamdır ve kısa sürede hamamböcekleri yazlık,villa,ev,işyeri,apartman kısaca her yeri istila edeceği anlamına gelir.Bundan dolayı Ofis,İşyeri gibi yerleşim yerlerinde Hamam böceğine karşı ilaçlama yaptırarak yaşam alanınınzda böcekleri kontrol altına almanız hem iğrenç görüntülerden kurtulmanıza hemde hastalığa sebep olan bu Böcek,Haşere,Fare ve Sıçanlan zararlıların vereceği sağlık sorunlarından kendinizi korumanız anlamına gelir.
Ofis-işyeri ilaçlama hizmeti yaşamımızda çok önemli bir yere sahip olan bu mekanların hijyenik ve cok temiz kullanılması hem kendimiz ve çocuklarımız için hemde evçil hayvanlarımız için çok önemlidir.200 den fazla hastalık mikrobu taşıyan böcekler,haşereler ve fare ve sıçan lar tarafından insanlara bulaştırılmaktadır.

MANİSA İLAÇLAMA FİRMAMIZ;

Ofisiniz,İşyeriniz;

Hamam Böceği ilaçlaması,Kalorifer Böceği ilaçlaması,Pire ilaçlaması,Akrep ilaçlaması,Çiyan ilaçlaması,Kum biti ilaçlaması,Tahtakurusu ilaçlaması,Tahta (Mobilya)Kurdu ilaçlaması,Fare ilaçlaması,Yılan ilaçlaması,Sinek ve sivrisinek ilaçlaması,Kene ilaçlaması,Bahçe bitkileri ilaçlaması,Kırkayak ilaçlaması nı garantili ve ekonomik olarak  

şirketimizin profesyonel ekiplerince yapılmaktadır.


ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı HizmetleriİRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090

FİRMAMIZIN HİZMETİ GECE-GÜNDÜZDÜR