İZMİR YAZLIK,VİLLA,KÖŞK İLAÇLAMA FİRMAMIZ;

Yazlık,Villa,Köşk ilaçlama hizmeti yaşamımızda çok önemli bir yere sahip olan bu mekanların hijyenik ve cok temiz kullanılması hem kendimiz ve çocuklarımız için hemde evçil hayvanlarımız için çok önemlidir.200 den fazla hastalık mikrobu taşıyan böcekler,haşereler,fare ve sıçan lar tarafından insanlara bulaştırılmaktadır.

Villa İlaçlama Böcek,Haşere,Fare ve Sıçan yönünden cok önemlıdır.Bunlardan en cok görüleni villamıza girip, özelliklede mutfakda yuvalanan hamam böcekleridir.Bir tane dişi hamam böceği yaklaşık yılda 120-160 bin yumurta bırakmaktadır.Bu rakam çok fazla bir rakamdır ve kısa sürede hamamböcekleri yazlık,villa,ev,işyeri,apartman kısaca her yeri istila edeceği anlamına gelir.Bundan dolayı Villa,Köşk,ev ve diğer yerleşim yerlerinde Hamam böceğine karşı ilaçlama yaptırarak yaşam alanınızda böcekleri kontrol altına almanız hem iğrenç görüntülerden kurtulmanıza hemde hastalığa sebep olan bu Böcek,Haşere,Fare ve Sıçan zararlıların vereceği sağlık sorunlarından kendinizi korumanız anlamına gelir.


Bilindiği üzere Hamam böceği ölmeden önce bile yumurtalarını bırakabilen bir böcek türüdür.Hamamböceği yumurtası kullanılan kimyasal ilaçlardan etkilenmediği için üç-dört hafta sonra mutlaka yeniden ilaçlama yaptırmanız ve uzun süre böceklerden korunmanız gerekir.Basit ve ve ruhsatsız kimyasal ilaçlar, kalitesiz ilaçlar ile hamam böceği ilaçlaması başarıya ulaşamaz kaliteli ve yüksek oranda kalıcı etki barındıran böcek ilaçları kullanılarak viil,köşk,ev ilaçlaması yapılmalı ve sadece hamamböceği değil her türlü haşere,fare ve sıçanlara karşı koruyucu önlem sağlanmış olur.


İZMİR İlaçlama firması olarak 2001 yılından beri izmir , manisa merkez ve ilçelerinde Villa,köşk ilaçlaması yapmaktayız.Bilindiği üzere villa, şehir içinde ve dışında bahçeli, müstakil birbirinden bağımsız eve denir. Yazlık,Villalar, Şehirlerde alt yapısı olan diğer evlere,dairelere,işyerlerine göre kıyaslandığında, bağ,bahçe ve açık alanların fazla oluşundan dolayı kemirgen(fare ve sıçan), haşere ve böceklerin rahatlıkla yaşayabildiği ve üredikleri yerlerdir. Böcek.Haşere ve kemirgenler(Fare ve Sıçan) insanların yaşam alanlarında bulunarak, bünyelerinde taşıdıkları hastalık sacan mikroplar ile bircok hastalıklara neden olarak, insan ve evçil hayvan sağlığını tehlikeye sokar ve bu canlıların bazılarıda insanları ısırarak,sokarak zarar verirler. Bundan dolayı belirli zamanlarda SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLI İLAÇLAMA FİRMALARI,ŞİRKETLERİ tarafından villa ilaçlama yapılması gereklidir.

Sağlık Bakanlığı ruhsatı almış kanuna uygun çalışan ANADOLU ilaçlama şirketimiz,servisimiz,personelleri ile villa ilaçlama hizmeti vermektedir.

İzmir ilaçlama servisimiz ekonomik ilaçlama sağlamaktadır.Yazlık,Villa ilaçlama da kullandığımız kimyasal ilaçlar Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı olup insan ve evde bizimle yaşıyan evcil hayvanlarımızın sağlığına zarar vermezler.ANADOLU ilaçlama şirketimizden villa ilaçlama servisi,hizmeti istemek için müşteri temsilçilerimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

Villa,Köşk ve Yazlığınızda;

Hamam Böceği ilaçlaması,Kalorifer Böceği ilaçlaması,Pire ilaçlaması,Akrep ilaçlaması,Çiyan ilaçlaması,Kum biti ilaçlaması,Tahtakurusu ilaçlaması,Tahta (Mobilya)Kurdu ilaçlaması,Fare ilaçlaması,Yılan ilaçlaması,Sinek ve sivrisinek ilaçlaması,Kene ilaçlaması,Bahçe bitkileri ilaçlaması,Kırkayak ilaçlaması nı garantili ve ekonomik olarak  

şirketimizin profosyonel ekiplerince yapılmaktadır.


ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532  130 50 90

İRTİBAT TELEFONU           : 0 232  632 17 47

FİRMAMIZIN HİZMETİ GECE-GÜNDÜZDÜR