Anadolu İlaçlama - İzmir ilaçlama şirketi

 


Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

ANADOLU İLAÇLAMA

ŞİRKETİMİZ İZMİR'İN TÜM İLÇELERİNDE 7/24 HİZMET VERMEKTEDİR

İzmir ilinin her noktasına profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Ev yada iş, yaşam alanlarınızın her noktasında sizi rahatsız eden haşere ve böceklerin türü ne olursa olsun hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üretiyoruz. İzmir ve civarı tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için konularında deneyimli uzman ekibimiz ile size bir telefon kadar yakınız.İzmir ilaçlama firmaları dendiğinde ilk akla gelen Anadolu İlaçlama, beklentilerinizin ötesinde bir hizmet anlayışını vaat edilen süreler içerisinde ve hem etkili hemde kalıcı ilaçlama yaparak uzun yıllar boyunca böyle bir sorunla artık karşılaşmamanız için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Anadolu İlaçlama, Yüksek kalitede işçiliği en hesaplı fiyatlarla İzmir ve civarına taşımanın ve İzmir ilaçlama şirketi dendiğinde ilk akla gelen ilaçlama şirketi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Alo ilaçlama servisimiz;

Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.

İZMİR ve MANİSA İLAÇLAMA ŞİRKETİMİZ yasal ve profesyonel bir böcek,haşere ve fare ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

İlaçlama şirketi Misyonumuz; insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli ilaçlama hizmetlerini sunmaktır.

İlaçlama firması Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunlara hızlı uyum sağlayan, hizmette değişimi yönlendiren, "güven, kalite, kesin çözüm" kavramlarını esas alıp sektörde lider ilaçlama firması olmaktır.

Anadolu ilaçlama firmamız, İzmir merkez  ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.İlaçlama Firmamız Kaliteli,ekonomik,garantili ilaçlama servisi sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İlaçlama şirketimiz;Fare ilaçlaması,Sıçan İlaçlaması altında Kemirgen ilaçlaması ve böcek,Haşere ilaçlama sı yapmaktadır.İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek,haşere,fare ve sıçanlardan kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren ilaçlama şirketimizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.