BALÇOVA BÖCEK VE FARE İLAÇLAMA

Adresimiz  : Mithatpaşa Cad. No:26/A Balçova/İZMİR

İrtibat cep telefonu : 0 532 1305090 (7/24 arayabilirsiniz)

İzmir in konak ilçesine ortalama 15-16 km mesafede bir merkez ilçe olan Balçova İzmir körfezinin güneyine doğru yer alır. Havalimanına 18-20 km uzaklıktadır. Balçova, sağlık turizmi açısından önemli kaplıca merkezdir,ayrıca jeotermal ısıtma yoğun olarak kullanıldığında dolayı Hamam böceği proplemi hat safhadadır. Kaplıcaların yakınına kurulan otel ve tedavi yöntemleri bulunan Balçova'da, akdeniz ikliminden dolayı böcek sorunu,proplemi yaşayan ilçelerden biridir. Anadolu ilaçlama şirketi olarak balçova ilaçlama,balçova böcek ilaçlama servisimiz ile tüm İzmir ilçelerinde ve balçovada böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bizi arayayın sizi tüm haşerelerden kurtaralım.

Alo böcek ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.

İZMİR in balçova merkez ilçesinde yasal ve profesyonel bir böcek,haşere ve fare ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

-İlaçlama şirketi Misyonumuz; insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli ilaçlama hizmetlerini sunmaktır.

-İlaçlama firması Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunlara hızlı uyum sağlayan, hizmette değişimi yönlendiren, "güven, kalite, kesin çözüm" kavramlarını esas alıp sektörde lider ilaçlama firması olmaktır.Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Anadolu ilaçlama firmamız, İzmir merkez  ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.İlaçlama Firmamız Kaliteli,ekonomik,garantili ilaçlama servisi sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

İlaçlama şirketimiz;Fare ilaçlaması,Sıçan İlaçlaması altında Kemirgen ilaçlaması ve böcek,Haşere ilaçlama sı yapmaktadır.İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek,haşere,fare ve sıçanlardan kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren ilaçlama şirketimizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

balçova ilaçlama,balçova böcek ilaçlama