Seferihisar böcek ilaçlama

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Seferihisar ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlamprofesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Seferihisar ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.a hizmeti sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile
İzmir Seferihisar ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.


Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.


İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090         (7/24 Arıyabilirsiniz)


Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri
ANADOLU İLAÇLAMA

FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.