Karaburun böcek ve fare ilaçlama

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Karaburun ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden(fare ve sıçan) kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Karaburun  ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.
İzmir in Karaburun ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.
Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.
İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090   (7/24 Arıyabilirsiniz)


Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

ANADOLU İLAÇLAMA