İRTİBAT ADRESİMİZ :Hamidiye Mah Akçay Cad No:101/3 Edremit

Edremit-Akçay-Altınoluk-Küçükkuyu-Güre

7/24 Arayabileceğiniz  Telefonu Numaramız: 0 532 130 50 90

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama,Edremit ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Firmamız Her  gün Akçay ,altınoluk,güre,küçükkuyu,assos' a servis göndermektedir.

İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Edremit ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.


Edremit ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit, pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.


Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090      (7/24 Arayabilirsiniz)


BİZE SORMADAN İLAÇLAMA YAPTIRMAYINIZ