Bornova böcek ilaçlama

 

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Bornova ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Bornova ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.
İzmir Bornova ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.


Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

 

İRTİBAT CEP TELEFONU: 0 532 1305090      (7/24 Arıyabilirsiniz)


ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.Bornova böcek ilaçlama servisi ile garantili ve güvenilir böcek ilaçlama hizmetlerini ekonomik fiyarlar ile sunmaktayız.Anadolu İlaçlama şirketi olarak bizler için Böcek ilaçlama fiyatları tüm semtler için aynı fiyat olup, ilaçlama fiyatlarımız mekanın metrekaresine göre verilir.Şirketimizi 7/24 arayarak( 0 532 1305090 ) randevu talep edebilirsiniz


İZMİR , BORNOVA

Bornova ilçesi İzmir ilinin ilçesi olup, doğuda Kemalpaşa ilçesi, batında Karşıyaka ve Konak ilçeleri, kuzeyde manisa ili, güneye ise Buca ilçesi ile çevrelenir.  

Bornova, özellikle Osmanlının son dönemlerinde Halkapınar çıkışlı bir demiryolu hattının Bornova'dan geçmesi ile birlikte İzmir'in zengin levanten ailelerinin tercih ettiği bir yerleşim mekanı olmuştur. Bornova'nın en önemli özelliklerinden birisi, Türkiye 'deki ilk futbol maçının 1890 yılında İzmir'e gelen İngiliz donanmasına ait denizciler ile İzmirli gençler arasında oynanmasıdır. Ayrıca 1895 yılında Bornova'da, ülkemizdeki ilk atletizm yarışmaları gerçekleşmiştir.

Anadolu  haşere ilaçlama firmamızın İzmirde böcek ilaçlama hizmeti veren birçok şubesi vardır. Sağlık bakanlığı onaylı profesyonel bir şirket olan etkin ilaçlama şirketimizin, İzmir genelinde ve Bornova'da ilaçlama servisi bulunmaktadır. Anadolu İlaçlama şirketimiz personeli ile günün her saati araçlı servisleri ile ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bornova ilaçlama servisimizce ilaçlama yapılan böcekler; Yılan,örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, çekirge, gümüş böceği, mite, kırkayak, tesbih böceği, güve, kakalak, danaburnu, hamam böceği, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, kertenkele, fare, akrep gibi diğer tüm haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlanmasında hizmet vermektedir.

İzmir Bornova ilaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı semt, mahalle ve köyler; Osmangazi Mahallesi, Rafetpaşa MahallesiEgemenlik Mahallesi, Ergene Mahallesi, Erzene Mahallesi, Evka-3 Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gürpınar Mahallesi,Meriç mahallesi, Işıklar Mahallesi, İnönü Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Koşukavak Mahallesi, Manavkuyu Mahallesi, Mansuroğlu Mahallesi,  Mevlana Mahallesi, Naldöken Mahallesi, Serintepe Mahallesi, Tuna Mahallesi, Ümit Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zafer Mahallesi Altındağ, Çamdibi, Işıkkent, Özkanlar, Pınarbaşı, Beşyol, Çamiçi, Çiçekli, Eğridere, Gökdere, Karaçam, Kavaklıdere, Kayadibi, Kurudere, Laka, Sarnıçköy, Yakaköy, Altındağ, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Birlik Mahallesi, Çamkule Mahallesi, Cemal Mahallesi, Doğanlar Mahallesi olmak üzere tüm Bornova'da ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bornovada İlaçlama firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.