Akhisarda şubemiz bulunmaktadır


Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, Akhisar Merkez  ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Akhisar ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Akhisar ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.
Akhisar ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.
Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.
Manisa Fare,Sıçan,kemirgen,Böcek ilaçlama şirketi  olarak haziran 2001 yılının subat ayında kemirgen,böcek ve haşerele mücadele konusunda profesyonel ve bilinçli bir kadroyla hizmetimize başladık. Ülkemizde ve dünyada zararlılarla mücadelenin önemi her geçen artmaktadır.

Manisa ilaçlama firması olarak yaptığımız işin bilincindeyiz.Eski yöntemlerle böcek ve kemirgen yakalamak yerine daha modern ve kalıcı, kesin çözümler sağlayan modern teknolojiler kullanılmaktadır.
Günlük yaşantımızın her alanında temizliğe ve hijyene  önem verilmelidir. Özellikle gıda sektöründe olmak üzere insan ve evcil hayvan sağlığını bire bir ilgilendiren sektörlerde hijyen ön planda tutulmaktadır.

Böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama uygulaması çok ciddi bir iştir,uzmanlık gerektirir. Yanlış yapılan bir ilaçlama uygulaması yada yanlış kullanılan bir ilaç, insan sağlığı açısından büyük problemlere neden olur. Akhisar ilaçlama şirketi olarak bu durumun bilincindeyiz. Bu nedenle ilaçlama konusunda bilinçli ve profesyonel ilaçlama personelimiz ile ilaçlama hizmeti sunmaktayız.


ANADOLU İLAÇLAMA

Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı HizmetleriİRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090       (7/24 Arayabilirsiniz)

FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.